Ádám Tamás  asztalos szakoktató
Bagó Péter 9.A osztályfőnöke, faipari szakelmélet tanár
Ballagó Kornél 11.D osztályfőnöke, nemzetközi kapcsolatok felelőse, SZMK vezetője, némettanár
Besze Erika 12.F osztályfőnöke, kommunikációs vezető,  humán munkaközösség vezetője, magyartanár, mentor
Czakó Attila karosszérialakatos szakoktató
Czifra Tamás kőfaragó szakoktató
Fenyvessy Tibor fémipari szakelmélet tanár
Forró Máté faipari szakelmélet tanár, DÖK vezetője
Garamvölgyi Mihály harcművészet tanár
Gerlei Márta 10.D osztályfőnöke, építőipari szakelmélet tanár, mentor
Grőb János matematika tanár
Hegedűs István Péter építőipari szakelmélet tanár
Horváth Ferenc  fémipari szakelmélet tanár
Kalecz Balázs 11. B osztályfőnöke, testnevelés tanár
Keller Krisztina ifjúságvédelmi felelős, mentor csoport vezetője
Kemény Gábor 9. C osztályfőnöke, fémipari szakmai elméleti tanár
Klincsok László asztalos szakoktató
Kovács Bálint kollégiumi nevelőtanár a 10. évfolyamon, mentor
Kovács Dorottya angoltanár
Kozelka Henriett 9.D osztályfőnöke, magyar-történelem tanár
Krix Judit földrajz tanár
Küstel Richárd természetismeret tanár
Nagy László kőműves szakoktató
Pálinkás Péter kollégiumi éjszakás nevelő
Radnainé Illyés Éva 10.A osztályfőnöke, osztályfőnöki munkaközösség vezetője, fejlesztés vezetője, hittan tanár, fejlesztő pedagógus, mentor
Radnics Zoltán SchP 10.B  osztályfőnöke, hittan tanár
Rados Lászlóné matematika-természetismeret tanár
Répássy Márton 9.B osztályfőnöke, matematika tanár, mentor, kollégiumi éjszakás nevelő
Rottek Gábor ács szakoktató
dr. Serényi Tamás SchP 11.F osztályfőnöke, reál munkaközösség vezetője, matematika-fizika tanár, mentor
Simon-Csernyik Szilvia 10.C osztályfőnöke, fémipari szakmai elmélet tanár, némettanár, pályázati felelős
Sólyom Károly műköves szakoktató
Szentes Vidor faipari műhelyvezető, asztalos szakoktató
Szilágyi Gyöngyi 11.A osztályfőnöke, angoltanár
Tatai János kollégiumi nevelőtanár a 11. évfolyamon, mentor
Tatár András szerkezetlakatos szakoktató
Tóth Péter 11.C osztályfőnöke, magyar-történelem tanár, kollégiumi éjszakás nevelő, mentor
Turmezei Mónika támogató rendszerek vezetője, drámapedagógus, mentor
Vajó György szerszámkészítő szakoktató
Valaczka János Pál SchP vezető hittanár, informatika tanár